Karbonlu EPS Köpük

Karbonlu EPS Köpük

Dış Cephe Karbon Takviyeli EPS Köpük

Dış Cephe Karbon Takviyeli EPS Köpük (Ekspande polistren sert köpük), bünyesine ilave edilen karbon ile gücü arttırılmış kapalı gözenekli, termoplastik, beyaz renkli bir ısı yalıtım malzemesidir. Mevcut en iyi ısı yalıtım malzemelerinden olan EPS aynı zamanda ekonomiktir.

Enerji yönetimine katkıda bulunan ve önemli oranda tasarruf sağlayan sistem, yüksek ısı iletkenlik değerini ve çevre dostu kullanımı birlikte sunan ileri teknoloji ürünüdür.

Dış cephe karbon takviyeli EPS köpükler, yüksek ısı performansı sağlamasının yanı sıra esnek yapısıyla yaşam alanlarının nefes almasını engellememesiyle de tercih edilmektedir. Karbon emdirilmiş bu ürünler, dış cephe için yapılabilecek en iyi tercihlerdendir.

Isı, sıvı, ses sorunlarına yönelik çözüm sunan dış cephe karbon takviyeli EPS köpükleriyle hem nefes alan yalıtım hem her bütçeye uygun fiyatı bir arada bulmak mümkündür.

Sıcaklık, nem oranı, güneş ya da rüzgar alıp almama ürünün seçimi ve montajı sırasında dikkate alınması gereken unsurlardır. Binaların ömrünü uzatan sistem, dengeli ısı dağılımıyla konfor sağlar.

 

Zor Yapı Ücretsiz keşif hizmetinden faydalanmak için keşif formunu doldurunuz