İzocam Kaplama

İzocam Kaplama

Dış Cephe İzocam

Dış cephe izocam, binaların dış cephelerinin yalıtım tekniği ile kaplanması demektir. Özellikle ısı enerjisinden tasarruf sağlar. Kullanım yerine ve yine kullanım amacına göre farklı boyutlarda ve farklı özelliklerde çeşitleri bulunur.

Dış cepe İzocamlar yangına karşı dayanıklı, ısı ve ses yalıtımı sağlayan, su itici özelliği bulunan sistemlerdir. İyi bir su itici olan ürün, buhar geçirgenliği sayesinde nemin bina içerisinde tutunmasını önler. Rutubet yalıtımı ve yangın güvenliği gerektiren yerlerde özellikle tercih edilir. Isı yalıtımında mükemmelken gürültüyü ve titreşimi emerek de hem sağlıklı hem huzurlu ortamlar sunar.

Çürüme, bakteri ve mikroorganizmaların üremesi engellenir. Çevre dostudur. Su iticidir. Nem barındırmaz. Yangın emniyeti için idealdir. Ses gibi olumsuz çevre faktörlerine karşı etkin bir sistemdir.

Farklı ölçülerde üretilebilir, farklı renk ve desen seçenekleri mevcuttur, dış mekanlarda estetik ve şık birimler oluşturur.

Dış cephe izocamda fiyatlar, hem kullanılan malzemenin hem de binanın niteliklerine göre değişiklik gösterse de her bütçeye uygun çözümler sunulur.

Daha detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Zor Yapı Ücretsiz keşif hizmetinden faydalanmak için keşif formunu doldurunuz