Pencere Söve

Pencere Söve

Pencere Söve

Pencere söve, pencere kenarlarına uygulanan, ısı ve ses yalıtım özelliğine sahip bulunan ve binalara değer katan estetik sistemdir.

Süslemelerde kullanılan ve binalara şık detaylar katan dekoratif pencere söveleri, farklı model ve ihtiyaç alanına göre farklı ebatlarda üretilebilmektedir.

Pencere sövelerinin yerleştirilmesinin yanı sıra yağmur yağdığında kendini yıkayıp temizleme özelliği bulunan özel boyalar kullanılırsa sövelerin zamanla kirlenmesi de önlenmiş olur.

Süsleme elemanı olarak özellikle dış cephede kullanılan sistemler arasında kilit taşları, kat silme, taçlar, sütunlar da yer alır. Sistemin yapıya doğru bir şekilde uygulanması çok önemlidir. Kaliteli malzeme ile birlikte usta bir işçilikle yapılan söveler bina ömrüyle eş değer ömre sahip olmaktadır. Uzun ömürlü kullanım için kaliteli ve kalın bir akrilik kaplama, söve dekoratif cephe elemanlarının üzerine uygulanır.

Modellerine, boyutlarına göre farklılık gösterse de ürün, her bütçeye uygun fiyatıyla da tercih sebebidir. Su almayan, bakteri üretmeyen, çürümeyen bu şık sistemler, farklı iklim koşullarında uygulanabilecek şekilde dayanıklıdır.

Hafif olduğundan montajı da kolaydır fakat yine de kalite ve güvenlik için işlem esnasında profesyonel müdahale garanti verir

 

Zor Yapı Ücretsiz keşif hizmetinden faydalanmak için keşif formunu doldurunuz