Taç Söve

Taç Söve

Taç Söve

Isı yalıtımına katkıda bulunan, dekorasyon elemanı olarak binalara estetik detaylar sunan söveler, pencere söve, cephe söve, sütun söve, payanda, köşe tacı, kat silme vb. çeşitlerinin yanında taç söve ile de tercih edilen sistemlerdir.

Sınırsız modelli taç söveler başta pencereler olmak üzere pek çok alanda kullanılmakta, hem şık tasarımları hem de pek çok renk seçenekleri ile binalara estetik detaylar katmaktadır.

Ses ve ısı izolasyonu sağlayan ve dekoratif imajıyla binalara değer katan taç sövelerin kullanımı konutlardan, ticaret merkezlerine kadar pek çok alanda günden güne artmaktadır.

Sistemin yapınıza uygulanmasında işçilik, sövenin uzun ömürlü olması için önemlidir. İklim şartlarından binanın ortamına, uygulanacak alanın boyutlarına kadar birçok etken göz önünde bulundurularak sistem projelendirilmeli ve kaliteli malzeme kullanılarak usta kişilerce montajı yapılmalıdır.

İleri teknolojinin her alanda yaşamımızı etkilediği, konfor sağladığı gibi mimariye de katkısı olduğu muhakkaktır. Konforlu sistemleri emniyetle sunan garantili ürünler için firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilir, yapılarınıza uygun ürünler hakkında yardım alabilirsiniz.

 

Zor Yapı Ücretsiz keşif hizmetinden faydalanmak için keşif formunu doldurunuz