Köşe Taçları

Köşe Taçları

Köşe Taçları

Özellikle ısı kaçağı tespit edilen bina köşelerinde hem ısı kaçağına engel olmak hem de yıpranmaların önüne geçmek için köşe taçlarından yararlanılır. Şık tasarımları ile dış cephe görüntüsüne estetizm katan sistem konutların da değerini arttırmaktadır.

Isı, ses, su yalıtımlı köşe taçlarında model ve renk seçenekleri çoktur. Şaşırtmalı modelleri gerçek taş desenlidir. Dik olarak birleşen iki duvarda köşeleri birbirine bağlayan dikdörtgen şeklindeki bu yapılar rüzgara karşı yıpranmaları da engeller. Günümüzde daha çok süsleme amaçlı olarak binaların köşelerine uygulanırlar.

Pratik, hafif ve ekonomik köşe taçlarının işlenmesi de basittir ve uygulanması kolaydır. Hem işçilikten hem zamandan tasarruf sağlar.

Pencere, cephe, taç, sütun vb. söve elemanlarının binalara doğru bir şekilde uygulanması dayanıklılığı için çok önemlidir. Malzemede kalite ve işçilikte ustalık varsa söve, uzun ömürlü olur.

Alanınıza en iyi boyutlarda ve en iyi kalitede sövelerin uygulanması için profesyonel yardım almanız gerekir. Keşif işleminin ardından seçiminize göre model belirlenir. Yaşam alanlarınıza dekoratif detaylar oluşturan sistem uygun gördüğünüz bir tarih ve saatte uygulanır.

Zor Yapı Ücretsiz keşif hizmetinden faydalanmak için keşif formunu doldurunuz