Kat Silme

Kat Silme

Kat Silme

Kat silme, binaların dış cephelerinde kat aralarında kullanılan dekoratif sistemdir. Genellikle levhaların birleştirilmesiyle kabartmalı olarak uygulanan sistem, yapıların boyutlarına göre farklı boyutlarda monte edilebilmektedir. Katları birbirinden ayırarak estetik bir görünüm sunan uygulama süsleme amacıyla tercih edilebilmektedir.

Güvenli konfor, dayanıklı estetik alanlar, kalıcı şıklık için kat silmenin usta ellerin profesyonel işçiliği ile gerçekleştirilmesi gerekir.

Sütun söve, pencere söve, köşe taşları, payandalar, taç söve, cephe söve gibi söve uygulamaları, iç dekorasyon uygulamaları, dış cephe uygulamaları, çatı izolasyon uygulamaları gibi geniş ürün yelpazesiyle hizmetinizde olan firmamız, kat silmede de kaliteli malzemeyle beraber usta işçilikle de garantili yapılar sunar.

Kat aralarında kullanılan sistem, renk geçişlerinde cepheyi bölmek için de uygulanabilir. Akrilik sıva ile kaplanarak güçlendirilmiş dış cephe süslemeleri hafiftir ve binalara ek bir yük bindirmez. Düz ya da motifli olarak her genişlik ve uzunlukta projelendirilebilir.

Ürünler hakkında, iletişim sayfamızdan bize ulaşarak, detaylı bilgi alabilirsiniz. Her bütçeye uygun ekonomik fiyatlarla, kaliteli ve güvenli hizmet almak için doğru adrestesiniz.

 

Zor Yapı Ücretsiz keşif hizmetinden faydalanmak için keşif formunu doldurunuz