Onduline Çatı Kaplama

Onduline Çatı Kaplama

Onduline Çatı Kaplama

Onduline çatı kaplama, hafif çatı ve cephe kaplama sistemidir. İlgili sistem, uzun yıllardır geniş bir alanda uygulanmakta ve uzun yıllardır bilinmektedir. Çevrecilikte yüksek standart, su geçirmezliği, ses izolasyonu, hızlı ve de kolay uygulama, hafiflik, su geçirimsiz, yüksek mekanik dayanım ve garanti verilmesi avantajlarındandır.

Renkleri en zorlu koşullarda dahi sabit kalır. Su geçirimsizliği mükemmeldir. Esnek yapısıyla çatlamaz, paslanmaz, küflenmez. UV ışınlarına dayanıklıdır. Havadaki kimyasal ve biyolojik maddelerden de etkilenmeyen ve bakıma ihtiyaç duymayan ürün çevre dostudur. Onduline çatı kaplamalara gerektiğinde özel oluklu ısı yalıtım levhası monte edilebilmektedir. Hafif olduğundan çatıya az yük bindirir.

Onduline çatı kaplamalarının kullanımı günden güne artmaktadır. Hemen her tür çatıda uygulanabilen sistem ekonomiktir. İlgili işlem ısı yalıtımlı şekilde de yapılabilir. Su geçirmemesi ve ses yalıtımı da sağlaması tercih nedenidir. Bu sistem ile suya yön verilir. Sağlıklı ve dayanıklıdır.

İskeletinin yapımı bitmiş bir çatıya uygulanabilen sistem sayesinde çatının tüm alanları kaplanabilmektedir. Çatılarda en uygun su yalıtım sistemidir ve her bütçeye uyumludur.

 

Zor Yapı Ücretsiz keşif hizmetinden faydalanmak için keşif formunu doldurunuz