Membran Çatı İzolasyon

Membran Çatı İzolasyon

Membran Çatı İzolasyon

Membran çatı izolasyonu, sıcak ve soğuğa karşı dayanıklı, 80 ila 100 yıla varacak kadar uzun ömürlü, yanmaz, paslanmaz, bitki köklerine karşı dayanıklı, bakım ve temizlik gerektirmeyen, estetik, çevre dostu malzeme ile çatının kaplanmasıdır.

Membran çatı izolasyonlarında, kırmızı, yeşil ve gri renk alternatifleri mevcuttur. Görüntü itibariyle doğal ve şıktır.

Önleyici bakım planı, su sızıntılarının kalıcı olarak çözülmesi, çatı sorunlarının giderilmesine yönelik tamir ve her bütçeye uygun fiyatlarla kaplama işlemlerinde çatı ömrünü 20 yıla kadar uzatabilen sistemlerle müşterilerimizin yanındayız.

Keşif işleminin yapılması ve problemin ya da ihtiyacın teşhisinin konulmasının ardından, müşteri çatısı için en uygun seçenekler hakkında bilgilendirilir. Talep doğrultusunda ilgili ürünlerin fiyat teklifi hazırlanır ve müşteriye sunulur. Hangi ürün ve modelin kullanılacağının karşılıklı olarak netleştirilmesinden sonra müşterinin uygun gördüğü bir tarih ve saatte profesyonel ekip adreste bulunarak işlemi gerçekleştirir.

Membran çatı izolasyonunun yanı sıra onduline çatı kaplama, sandviç panel çatı kaplama, çelik konstrüksiyon, poliüretan köpük kaplama gibi hizmetlerimiz de bulunur. İletişim sayfamızdan bize ulaşabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Zor Yapı Ücretsiz keşif hizmetinden faydalanmak için keşif formunu doldurunuz