Sandviç Panel Çatı Kaplama

Sandviç Panel Çatı Kaplama

Sandviç Panel Çatı Kaplama

1960’lı yılların başından itibaren üretimi başlayan Sandviç panel çatı kaplama, başta endüstriyel yapılarda kullanılan modern bir kaplama türüdür.

Daha çok sac veya alüminyum olarak iç ve dış metal arasında farklı kalınlıklarda yapıştırılmış mineral yün ya da EPS yalıtım çekirdeğinden oluşan ürün, her renkte ve tercih edilen boyut ve kalınlıklarda üretilebilmektedir.

Isı, su, yangın yalıtımlı sandviç panel çatı kaplamalar estetik görünüşüyle de tercih sebebidir. İlgili ürün, endüstriyel alanlardan alış veriş merkezlerine, askeri ve sosyal yapılardan zirai yapılara, spor tesislerinden şantiyelere, konteynerlerden çelik ve prefabrike yapılara pek çok alan çatılarında kullanılmaktadır.

Sandviç panel çatı kaplaması, uzun ömürlü, kaliteli, güçlü, talep edilen boyutlarda özel üretim imkanı sunması, renk seçeneklerinin fazla olması, montajının basit bir şekilde yapılabilmesi, hafif, dayanıklı, bakım gerektirmeyen yapısı, özel aksesuar imkanı sunması ve ekonomik oluşuyla kullanım alanlarını günden güne genişletmektedir.

Onduline çatı kaplama, membran çatı izolasyon, çelik konstrüksiyon, poliüretan köpük kaplama da diğer hizmet alanlarımızdandır. Hem detaylı bilgi edinmek hem de fiyat teklifi talep etmek için iletişim sayfamız aracılığı ile bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Zor Yapı Ücretsiz keşif hizmetinden faydalanmak için keşif formunu doldurunuz