Çelik konstrüksiyon

Çelik konstrüksiyon

Hafif, yüksek ısıya ve soğuğa karşı dayanıklı, elastik yapısıyla çelik, hemen her alana uyum sağlar. Çelik yapı elemanlarının da hem imalatı daha kolay hem de montajı daha basittir. Bu da müşteriye maliyetin düşük olması faydasını getirir. Ekonomik kazancın yanı sıra zamandan da tasarruf sağlayan çelik yapılar, mimaride de sınırsız çözüm meydana getirir, alanın boyutlarına göre estetik çözümler sunar.

Çelik konstrüksiyon yapının taşınması, sökülmesi, değiştirilmesi, büyültülüp küçültülmesi vb. işlemlerde de malzeme kaybı çok az olur. İlgili sistem, alana ek bir ağırlık getirmediğinden doğal afetlerde kalıcıdır ve deprem bölgelerinde tercih edilmektedir. Çatı analizi, ortam koşullarına en uygun sistemin belirlenmesi süreçleriyle projelendirme aşamasından, alana montajın yapılmasına kadar firmamız müşterilerinin destekçisidir.

Çelik konstrüksiyonda kalıp veya benzeri destekleyici sistemler kullanılmadığından doğaya da uyumludur. Taşıma gücü zayıf zeminlerde yapının korunmasına yardımcı olan çelik konstrüksiyon, cephe kaplama sistemleriyle de uyum sağlayarak şehir yapılaşmalarına şık katkı sunar.

Binanızın yaşını, yapısını, bulunulan bölgenin nem ve ısı oranlarını dikkate alarak çelik konstrüksiyonun yanı sıra diğer seçenekleri de değerlendirerek sizler için hem en iyisini hem de bütçenize en uygun fiyatlı ürünü öneren firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Zor Yapı Ücretsiz keşif hizmetinden faydalanmak için keşif formunu doldurunuz