Poliüretan Köpük Kaplama

Poliüretan Köpük Kaplama

 

Poliüretan köpük kaplama, yeni ya da eski binalarda temelden çatıya kadar hemen her alanda uygulanabilen yalıtım çeşididir.

Poliüretan köpük kaplamayla alan, hiçbir boşluk bırakılmadan kaplanır ve böylece çatı aralarında kuş, böcek vb. haşeratın barınması, yapının tozlanması engellenmiş olur. En küçük boşluklara bile enjekte edilebilen ve uzun yıllar kullanılabilen sistem sıcak ve soğuk ısı yalıtımını yüzde yüz oranında sağlamaktadır.

Çatı katı dairelerin yazın sıcak, kışın soğuk olma problemi poliüretan köpük kaplamanın uygulanmasıyla ortadan kalkar. Tüm çatı akıntı sorunları da bu sistemle çözülür.

Zeminin toz ve rutubet oluşumlarından temizlenmesinin ardından izonem sprey poliüretan, alana yeterli kalınlıkta uygulanır. Ardından sprey poliüretan üstüne yine arzu edilen kalınlıkta beton şap eklenir. Bir sonraki aşamada çakıl serilebileceği gibi koruyucu ultraviyole boya da kullanılabilir.

Poliüretan köpük kaplamanın uzman kişilerce ve özel kıyafetler giyilerek uygulanması önemlidir. Kilogram veya metre kare oranına göre yapılan fiyatlandırma, hemen her bütçeye uygun gelecek şekildedir. Ayrıca sistemin önemli özelliklerinden biri de enerji tasarrufu sağlamasıdır.

Bilgi almak, fiyat teklifi istemek, keşif talep etmek vb. için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Zor Yapı Ücretsiz keşif hizmetinden faydalanmak için keşif formunu doldurunuz