Kumlu Membran

Kumlu Membran

Kumlu Membran

Kumlu Membran, gri, kırmızı, yeşil, pastel yeşil, kahve, toprak, beyaz, mavi, kırmızı, siyah renk seçenekleri ve modelleriyle yapılarınıza estetik çözümler sunan sistemlerdendir.

Yeni yapılan binalara uygulanabildiği gibi eski binaların çatılarına da gerekli temizlik ve hazırlığın usta eller tarafından yapılmasının ardından kumlu membran kaplama yapılabilir.

Esnek, dayanıklı, uzun ömürlü, farklı alanlarda uygulanabilir nitelikli, sıcak soğuk hava koşullarına karşı mukavemetli, ultraviyole ışınlardan etkilenmeme özellikli kumlu membran dilatasyonlu prefabrik binalarda, eğimli çatılarda, kubbe ve tonozlu çatılarda, teras ve bahçe çatılarında uygulanır.

Nem, rutubet, yağmur, kar, kanalizasyon ve farklı sızmaların vereceği zararlara karşı binaları koruma altına alan kaplama sistemi, hem konfor ve sağlık için hem de yapının uzun ömürlü olabilmesi için önemlidir. Su ve nem alan binalarda rutubet problemi ortaya çıkmakta bu da yapının çürümesine neden olmaktadır. Ayrıca donma ve ardından çözülme nedeniyle betonlarda kırıklar, çatlaklar oluşmakta, ahşap ile boya gibi kaplama malzemeleri bu durumdan olumsuz etkilenmektedir. İnsan sağlığını etkileyen mantar ve küf gibi oluşumlar da ortaya çıkan olumsuzluklardandır.

Sistemde doğru malzemenin seçilmesi ve yapıya en doğru şekilde uygulanması mühim olduğundan bizimle iletişime geçerek profesyonel destek sağlayabilirsiniz.

Zor Yapı Ücretsiz keşif hizmetinden faydalanmak için keşif formunu doldurunuz