Şıngıl Membran

Şıngıl Membran

Şıngıl membran, çatının çift kat membran uygulaması ile daha da sağlam bir yapı haline getirilmesini sağlar. Uzun yıllara varan garanti imkanı sunmasıyla, model ve yeşil, beyaz, kırmızı gibi renk seçeneklerinin olmasıyla günümüzde çok tercih edilen bir sistemdir.

Yeni binalarda kullanımı günden güne artan sistem eski binalara da uygulanabilmektedir. Şıngıl membranın uygulanacağı alan, bu sistemin yapımına uygun değilse öncelikle yapı müsait duruma getirilir. Bunun için öncelikle çatıdaki eskiyen malzeme atılır ve daha sonra çatı ızgaralarında varsa kırıklar, çürükler değiştirilir. Ardından üzerine OSB plaka kaplanır ve onun da üzerine polyester keçeli membran atılır. Son olarak şıngıl çatı izolasyonu gerçekleştirilir.

Şıngıl membranda fiyatlandırma genelde çatının ölçüsü belirlendikten sonra metre kare bazında yapılır ve müşteriye fiyat teklifi sunulur. Elastik yapısıyla kırılma ve çatlama yapmayan ürün görüntüsüyle de estetiktir. Kesin sızdırmazlık niteliğine sahip ürün çatılarda yalıtım sorununa çözüm getirir.

Uluslararası alanda yaygın bir şekilde kullanılan dekoratif sistemi yapınız için tercih etmeniz durumunda, kaliteli malzeme ve usta işçilikle firmamız hizmetinizdedir.

Zor Yapı Ücretsiz keşif hizmetinden faydalanmak için keşif formunu doldurunuz