Sedef Boya

Sedef Boya

Sedef Boya

Sedef boya, boya aparatları ile uygulanan kokusuz, inceltilmiş özel su bazlı dekoratif boyama şeklidir. Özellikle saten yüzeylerde daha estetik görüntü verse de uygulanacağı alanın pürüzsüz ve düzgün olmasına dikkat edilmelidir. Su bazlı boyaların üzerine uygulandığında daha şık çözümler sunacaktır.

Sedef boyalar, konutlarda tercihe göre sadece bir duvara veya karşılıklı duvarlara vb. farklı alanlara uygulanabilir. Duvar kağıtları ile desteklenerek orijinal alanlar oluşturulabilir. Gösterişli bir dekorasyon talep edenlerin seçimi olan boya türü iç mekanlara zenginlik katar. Sedef boyaların renk çeşitleri çok fazladır.

Sedef boyalarla duvarlar sıradanlıktan uzaklaşarak parlak ve şık görünür. İlgili ürün konutlarda, ofislerde günden güne daha çok kullanılmaktadır. Desen seçenekleri de pek çoktur.

Saten boya, ipek sıva, alçı sıva, kartonpiyer, asma tavan, gergi tavan, LED tavan, duvar kağıdı, niş gibi uygulamalarıyla da firmamız müşterilerinin yanındadır. İletişim sayfamızdan bize ulaşarak hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilir, fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Sistemlerin uygulamasının uzman kişilerce yapılması gerektiğinden profesyonel destek alarak kaliteli malzeme ve usta işçilikle hem emniyetli hem uzun ömürlü kullanım sağlamış olacaksınız.

Zor Yapı Ücretsiz keşif hizmetinden faydalanmak için keşif formunu doldurunuz