İpek Sıva

İpek Sıva

İpek sıva, iç mekanlar için geliştirilmiş cephe kaplama sistemidir. Şıklığı ve ekonomik oluşuyla günden güne daha çok tercih edilmektedir. Ortalama 10 yıl gibi bir ömrü olduğundan tasarrufludur. Hem boya maliyetinden kazandırır hem de ısı yalıtımı sağlayarak getiride bulunur.  

İpek sıvalar, içindeki mantolama köpüğü, EPS ve elyaf nedeniyle yakıt tasarrufu sağlar. Isı yalıtımının yanı sıra yine EPS ve tekstil komponentlerin niteliği hasebiyle ses yalıtımı sağlar. Görselliği üst düzeyde olduğundan dekoratiftir. Yapısındaki efektler nedeniyle mekanları hem geniş hem derin gösterir. Asbest, cam elyafı, fiber vb. kanserojen barındırmadığından alerjen değildir. Esnek olduğu için ev kazalarına karşın koruyucudur ayrıca çarpmalara karşın da zararı absorbe eder. İs, duman, toz gibi kirlenmelerde antistatik özelliğiyle duvar silmeye gerek bırakmaz.

İpek sıvanın yanmayı yavaşlatması da toplu alanlar için tercih nedenidir. Tamamen su bazlı boya, tamir edilebilir niteliktedir. Gözenekli yapısından dolayı ortam nefes alır. Bu boya basitçe uygulanır, çevre dostudur.

Daha fazla bilgi edinmek isterseniz ya da varsa kafanızdaki soru işaretlerini gidermek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Zor Yapı Ücretsiz keşif hizmetinden faydalanmak için keşif formunu doldurunuz