Duvar Kağıdı

Duvar Kağıdı

Duvar kağıdı, badana veya boya yerine duvara kaplanan düz ya da desenli kağıttır. İç mekanlar için hem yalıtım hem de dekorasyon amaçlı kullanılır.

Konutlardan iş yerlerine, ofislerden endüstriyel alanlara ve kamu hizmet binalarına kadar pek çok yerde uygulanır. Hijyeniktir ve temizliği kolaydır. Model çeşitleri fazladır. Özel desenleri de göz alıcıdır.

Özel üretim imkanı da sunan duvar kağıtları genelde rulo olarak satılır. Uygulanmadan önce duvarın temiz, pürüzsüz olması sağlanmalıdır. Alanda alçı sıva ile astar kesinlikle olmamalıdır.

Duvar kağıdında, konutlarda bebek odası, çocuk odası, oturma odası, yatak odası ve salonlarda ortama uyumlu desenleriyle zevkinizi yansıtacak, huzurlu mekanlar sağlayacak seçenekler mevcuttur.

Güneş ışığına dayanıklı, silinebilir, fırça ile temizlenebilir, mat, parlak, tekstil görünümlü, akustik özellikli, su bazlı boyalar ile boyanarak renk verilebilen türlerde ürünler de vardır.

Daha detaylı bilgi için iletişim sayfamız aracılığı ile bize ulaşabilir ve uzman elemanlarımızdan ihtiyaç alanlarınıza en iyi çözümü sunacak modeli öğrenebilir, donanımlı ustaların yılların tecrübesiyle kalite ve güven garantili olarak sistemi uygulamaları için destek talep edebilirsiniz.

Zor Yapı Ücretsiz keşif hizmetinden faydalanmak için keşif formunu doldurunuz