Dış Cephe Yalı Baskı Panel Kaplama

Dış Cephe Yalı Baskı Panel Kaplama

Dış Cephe Yalı Baskı Panel Kaplama

Dış cephe yalı baskı panel kaplama, eski veya yeni binalarda kullanılan dekoratif yapı elemanlarından oluşur. Isı yalıtımı, gürültü kirliliğine engel, sıvı akışına önlem olmasının yanı sıra görsel olarak da estetik tasarımları ile önerilen bir işlemdir.

Dayanıklı, işlevsel, uzun ömürlü, şık ve yapıları yağmur, kar, rüzgar vb. unsurların etkisiyle oluşan zorlu hava koşullarına karşı koruyucudur. Farklı renk ve model seçenekleri mevcuttur.

Çevre dostu dış cephe yalı baskı panel kaplamayla enerji tasarrufu sağlanır, ses yalıtımına katkıda bulunur. Dayanıklı, çevreci, şık ürünlerde PVC, ahşap, alüminyum gibi farklı seçenekler sunulur. Hafif, kolay ve kısa zamanda uygulanabilir, su geçirmez, ekonomik, uzun ömürlü sistemlerdir.

Dış cephe yalı baskı panel kaplamanın uygulanması ülkemizde günden güne artmaktadır. Ürünün yerli ve ithal birbirinden farklı çeşit ve modelleri bulunmaktadır.

Sistem özel konutlar, yüksek katlı binalar, iş merkezleri, alış veriş merkezleri, mağaza cepheleri, sosyal tesis cepheleri, otel ve konaklama tesisleri, bahçe duvarları, endüstriyel alanlar gibi pek çok yerde uygulanmaktadır.

Zor Yapı Ücretsiz keşif hizmetinden faydalanmak için keşif formunu doldurunuz